Za nami XII Wielki Finał Olimpiady Zwolnieni z Teorii, czyli największe w Polsce święto młodzieńczej sprawczości! 28 maja br. Stadion Legii Warszawa zatrząsł się od energii tysięcy młodych liderów i liderek! Nasi uczniowie przez wiele miesięcy ciężko pracowali, zamieniając podręcznikową teorię w realną pomoc i zmianę w otaczającym nas świecie.
Z ogromną dumą ogłaszamy nasze tegoroczne sukcesy:
„Safe Mode” – zdobywcy Srebrnego Wilka!
„RUMMIKUBOWELOVE” – zdobywcy Brązowego Wilka!
„Światło nosisz je w sobie”;
„Maska Perfekcjonizmu”.
Nasza szkoła uplasowała się na 10 miejscu w województwie pomorskim!
Ogromne gratulacje dla wszystkich zaangażowanych zespołów! Pokazaliście niesamowitą dojrzałość, kreatywność i profesjonalizm. Słowa podziękowania kierujemy również do nauczycieli-mentorów: do Pani Beaty Kamińskiej, Karoliny Koniecznej i Emilii Winsławskiej.
Gala Olimpiady Zwolnionych z Teorii to nie tylko wręczanie srebrnych i złotych Wilków. Imprezie towarzyszą różnorodne działania, tj.:
Emocjonujący Pitch Contest dla najlepszych pomysłów,
Strefy tematyczne i networking, m.in. pełna atrakcji strefa ING Polska z Silent Disco,
Panele dyskusyjne z ekspertami i mentorami ze świata biznesu,
Tysiące odebranych międzynarodowych certyfikatów z zarządzania projektami.
Wróciliśmy z naładowanymi bateriami, masą wspomnień i ogromną dumą z tego pokolenia! Dziękujemy organizatorom, partnerom oraz każdemu, kto zmienia teorię w praktykę i już teraz czekamy na kolejne pomysły i projekty! 











