XII Wielki Finał Olimpiady Zwolnieni z Teorii

Za nami XII Wielki Finał Olimpiady Zwolnieni z Teorii, czyli największe w Polsce święto młodzieńczej sprawczości! 28 maja br. Stadion Legii Warszawa zatrząsł się od energii tysięcy młodych liderów i liderek! Nasi uczniowie przez wiele miesięcy ciężko pracowali, zamieniając podręcznikową teorię w realną pomoc i zmianę w otaczającym nas świecie.  

Z ogromną dumą ogłaszamy nasze tegoroczne sukcesy: 

„Safe Mode” – zdobywcy Srebrnego Wilka! 

„RUMMIKUBOWELOVE” – zdobywcy Brązowego Wilka! 

„Światło nosisz je w sobie”; 

„Maska Perfekcjonizmu”. 

Nasza szkoła uplasowała się na 10 miejscu w województwie pomorskim! 

Ogromne gratulacje dla wszystkich zaangażowanych zespołów! Pokazaliście niesamowitą dojrzałość, kreatywność i profesjonalizm. Słowa podziękowania kierujemy również do nauczycieli-mentorów: do Pani Beaty Kamińskiej, Karoliny Koniecznej i Emilii Winsławskiej. 

 Gala Olimpiady Zwolnionych z Teorii to nie tylko wręczanie srebrnych i złotych Wilków. Imprezie towarzyszą różnorodne działania, tj.: 

▪️ Emocjonujący Pitch Contest dla najlepszych pomysłów, 

▪️ Strefy tematyczne i networking, m.in. pełna atrakcji strefa ING Polska z Silent Disco, 

▪️ Panele dyskusyjne z ekspertami i mentorami ze świata biznesu, 

▪️ Tysiące odebranych międzynarodowych certyfikatów z zarządzania projektami. 

Wróciliśmy z naładowanymi bateriami, masą wspomnień i ogromną dumą z tego pokolenia!  Dziękujemy organizatorom, partnerom oraz każdemu, kto zmienia teorię w praktykę i już teraz czekamy na kolejne pomysły i projekty! ❤️