OLIMPIADY I KONKURSY 2022-2023

NAZWA

UCZEŃ

OSIĄGNIĘCIE

ZASIĘG

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur”

Julian Wechterowicz

Kamil Mocarski

Bartłomiej Legieć

wyróżnienie

międzynarodowy

XLIX Olimpiada Historyczna

Kacper Skrzypczyński

udział w II stopniu eliminacji okręgowych

ogólnopolski

XLIX Olimpiada Historyczna

Agata Bona

udział w II stopniu eliminacji okręgowych

ogólnopolski

XLIX Olimpiada Historyczna

Dominik Lewiński

udział w II stopniu eliminacji okręgowych

ogólnopolski

LII Olimpiada Biologiczna

Anna Dułak

udział w zawodach okręgowych

ogólnopolski

XXXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Anna Dułak

etap okręgowy

ogólnopolski

XXXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Kacper Cherek

etap okręgowy

ogólnopolski

XLIX Olimpiada Geograficzna

Patrycja Klauz

etap okręgowy

ogólnopolski

VII Olimpiada Statystyczna

Aleksandra Pałkowska

etap okręgowy

ogólnopolski

VII Olimpiada Statystyczna

Aleksander Oleszczuk

etap okręgowy

ogólnopolski

VII Olimpiada Statystyczna

Jakub Mazella

etap okręgowy

ogólnopolski

XXVII Konkurs Chemiczny “Wygraj Indeks” (Politechnika Gdańska)

Anna Dułak

finalista

ogólnopolski

XXVII Konkurs Chemiczny “Wygraj Indeks” (Politechnika Gdańska)

Filip Koziura

finalista

ogólnopolski

XXVII Konkurs Chemiczny “Wygraj Indeks” (Politechnika Gdańska)

Kacper Cherek

finalista

ogólnopolski

XXVII Konkurs Chemiczny “Wygraj Indeks” (Politechnika Gdańska)

Filip Hulewicz

finalista

ogólnopolski

VI Jagielloński Turniej Matematyczny

Mikołaj Wódkowski

II etap

ogólnopolski

X Mistrzostwa Polski Debat Oksfordzkich

Marta Dzius

Mikołaj Wódkowski

Adriana Maciejewska

Olga Mozgiel

finał

ogólnopolski

Olimpiada Zwolnieni z Teorii

CyberWizja

Kacper Tessmer

Leon Zwiefka

Marcel Kiraga

Piotr Jurczyński

Karol Szarafin

Oskar Górecki

Wojciech Sacewicz

Hubert Spierewka

finał

ogólnopolski

Olimpiada Zwolnieni z Teorii

Zaproś Książkę do Siebie

Maja Litwińska Katarzyna Andres Amelia Zakrzewska Ewa Andraszewicz Adrianna Urbaniak

finał

ogólnopolski

Olimpiada Zwolnieni z Teorii

Zdobyć Pasję

Hanna Deyna

Julia Jurczyk

Sara Babińska

finał

ogólnopolski

Olimpiada Zwolnieni z Teorii

All for All

Maja Bera

Marta Nowak

Aleksandra Fiedur

Milena Myga

finał

ogólnopolski

Olimpiada Zwolnieni z Teorii

Nie(Zła) Sztuka

Sandra Simon

Monika Bronk

Jagoda Kulpa

Julia Cherek

Oliwia Możuch

Matylda Muńska

Amelia Borciuch

Julia Warkocka

finał

ogólnopolski

Olimpiada Zwolnieni z Teorii

Mały Ruch Miejski

Adam Dyszelewki

Marcel Migielski

finał

ogólnopolski

Olimpiada Zwolnieni z Teorii

Ziemia w naszych rękach – ratujemy niedźwiedzie polarne

Oliwia Hillar

Igor Suska

Jakub Wichmann

Patryk Gajewski

Anna Grochowalska

Zuzanna Moczyńska

finał

ogólnopolski

Olimpiada Zwolnieni z Teorii

aLOes: Liga Obrony Słodziaków

Zofia Walkowiak

Marta Jabłońska

Zuzanna Wódkowska

finał

ogólnopolski

Olimpiada Zwolnieni z Teorii

Oszczędzanie energii

Paula Piwko

Dominika Krajnik

finał

ogólnopolski

Pomorska Liga Zadaniowa FIZYKA

Marcel Kiraga

finalista etapu powiatowego

wojewódzki

Pomorska Liga Zadaniowa CHEMIA

Wojciech Goliński

finalista etapu powiatowego

wojewódzki

Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Kacper Skrzypczyński

laureat etapu powiatowego

wojewódzki

Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Mikołaj Szulca

laureat etapu powiatowego

wojewódzki

Wielki Maraton Czytelniczy

Weronika Choromańska

Marta Dzius

Katarzyna Dziedzińska

Filip Orlikowski

laureat

wojewódzki

Wielki Maraton Czytelniczy

Weronika Spławińska

Agata Paszek

finał

wojewódzki

Pomorska Liga Debatancka

Marta Dzius

Mikołaj Wódkowski

Adriana Maciejewska

Olga Mozgiel

miejsce

wojewódzki

LIX Olimpiada Geograficzna

Patrycja Klauz

udział w etapie wojewódzkim

wojewódzki

Konkurs Wiedzy o Cystersach w ramach XXI Jarmarku Cysterskiego w Pelplinie

Dominik Lewiński

III miejsce

powiatowy

Powiatowy Konkurs Regionalno-Terenowy z okazji 275 rocznicy urodzin Józefa Wybickiego

Maria Kończewska

Agata Konopacka

Zuzanna Ossowska

Łukasz Szyszkowski

I miejsce

powiatowy

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Politologicznej “Głos Pokolenia”

Patryk Gross

udział w II etapie

powiatowy

Powiatowy konkurs Wiedzy o Kazimierzu Porębskim

Bartosz Cejer

II miejsce

powiatowy

Powiatowy konkurs Wiedzy o Kazimierzu Porębskim

Miłosz Galiński

IV miejsce

powiatowy

Powiatowy Konkurs Wiedzy Historycznej “Od Wybickiego do Łaszewskiego. Kociewie w latach 1764-1920”

Miłosz Galiński

II miejsce

powiatowy

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na Chopinowską Kartkę Świąteczną

Weronika Spławińska

I miejsce

ogólnopolski

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na projekt kartki urodzinowej dla Fryderyka Chopina

Filip Hulewicz

I miejsce

ogólnopolski

III Ogólnopolski Konkurs Poetycki o laur Zygmunta z Opinogóry (XXVII Ciechanowska Jesień Poezji)

Emil Pepliński

II miejsce

ogólnopolski

Ogólnopolski Turniej e-sportowy Predator Games w League of Legends

Kacper Grzybowski

Wiktor Smoczyński

Bartłomiej Legieć

Dawid Golicki

Konrad Kożuch

Piotr Jurczyński

faza pucharowa 1/16

ogólnopolski

XVII Wojewódzki Konkurs Poetycki “Powiew Weny”

Weronika Spławińska

I miejsce

wojewódzki

Wojewódzki Konkurs Plastyczny na komiks o Powstaniu Warszawskim

Weronika Spławińska

I miejsce

wojewódzki

VI Wojewódzki Festiwal “Niezapominajka”

Adriana Markowicz

III miejsce

wojewódzki

Wojewódzki Konkurs Fotograficzny “Miejsca Pamięci związane z Odrodzeniem Państwa Polskiego na Pomorzu Gdańskim z lat 1918-2022”

Ignacy Konieczny

Łukasz Szyszkowski

III miejsce

wojewódzki

Młodzieżowy Konkurs Obywatelski

Kacper Skrzypczyński

III miejsce

powiatowy

Młodzieżowy Konkurs Obywatelski

Agata Bona

Borys Borycki

Kamil Winiarski

Wiktoria Węglerska

wyróżnienie

powiatowy

“Kocham Polskę” Powiatowy Konkurs Plastyczny

Dagmara Trochim

Aleksandra Ciman

I miejsce

III miejsce

powiatowy

“Kocham Polskę” Powiatowy Konkurs Literacki

Olga Mozgiel

Weronika Szczepańska

I miejsce

II miejsce

powiatowy

Powiatowy Konkurs Piosenki Świątecznej “Christmas Time”

Natalia Gockowska

II miejsce

powiatowy

Konkurs Recytacji Poezji Wschodniosłowiańskiej

Agata Mrozińska

wyróżnienie

powiatowy

“Niektórzy lubią poezję”

Weronika Spławińska

wyróżnienie

powiatowy