Szkolne Prawybory

Szkolne Prawybory

W ramach projektu “Młodzi głosują” pod egidą Centrum Edukacji Obywatelskiej organizujemy szkolne prawybory. Rozmawiamy o wyborach, procedurach, aktywności. We wtorek wszyscy uczniowie naszej szkoły będą mogli uczestniczyć w prawyborach. Zagłosujemy na komitety wyborcze z 25 okręgu wyborczego, w którym jest nasza szkoła. Pani Anna Urban przeprowadzi z Grupą Debatancką debatę na temat związany z tym wydarzeniem. Działamy na rzecz aktywności i apolitycznie. Swój pogląd wyrazisz podczas głosowania.

Masz ukończone 18 lat i nie wiesz, czy weźmiesz udział w wyborach do Sejmu i Senatu RP, które odbędą się 15 października? Sprawdź się w prawyborach. 

Nie możesz jeszcze głosować, a chciałabyś/chciałbyś? Sprawdź się w prawyborach.

Już 10 października Szkolne Prawybory w Curie. Zagłosuj, głosowanie nie boli.

Pamiętaj! Głosują tylko uczennice i uczniowie Curie dlatego… weź ze sobą legitymację szkolną!!!

Widzimy się 10 października.