Dzień otwarty

UWAGA! 

 

Społeczność szkolna I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Tczewie zaprasza ósmoklasistów – i nie tylko! – na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się w piątek 19 kwietnia 2024 roku.

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. 

 

Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, które ułatwią podjęcie decyzji o wyborze szkoły średniej. Startujemy o godz. 9.00! 

 

Dzień Otwarty I LO to gwarne i kolorowe wydarzenie organizowane z myślą o absolwentach szkół podstawowych, którzy stoją przed wyborem szkoły średniej. Może właśnie CURIE jest tym wymarzonym miejscem, w którym oprócz zdobywania wiedzy i umiejętności będzie można rozwijać swoje własne pasje? Jesteśmy przekonani, że tak! 

 

Podczas Dnia Otwartego licealiści opowiedzą o atmosferze, jaka panuje w szkole, nauce i zajęciach pozalekcyjnych. Będzie też przewodnik po rekrutacji do I LO, czyli instrukcja krok po kroku dla kandydatów: gdzie i jakie złożyć dokumenty, jakich terminów przestrzegać. Prezentacje szkoły odbywać się będą w czterech godzinnych turach, w godzinach: 9.00, 10.15, 11.30, 12.45. 

 

Rozwijaj swoje pasje! Bądź twórczy! Myśl nieszablonowo! Uczniowie CURIE zapraszają 19 kwietnia na liczne atrakcje związane z ich działalnością.

 

Grupy zorganizowane prosimy o kontakt pod numerem 58 531 05 25.