NAZWA | UCZEŃ | OSIĄGNIĘCIE | ZASIĘG |
XLIX Olimpiada Historyczna | Kacper Skrzypczyński | udział w II stopniu eliminacji okręgowych/wojewódzkich | ogólnopolski |
XLIX Olimpiada Historyczna | Agata Bona | udział w II stopniu eliminacji okręgowych/wojewódzkich | ogólnopolski
|
XLIX Olimpiada Historyczna | Dominik Lewiński | udział w II stopniu eliminacji okręgowych/wojewódzkich | ogólnopolski
|
LII Olimpiada Biologiczna | Anna Dułak | udział w zawodach okręgowych | ogólnopolski
|
XXXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | Anna Dułak | etap okręgowy | ogólnopolski
|
XXXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | Kacper Cherek | etap okręgowy
| ogólnopolski
|
XLIX Olimpiada Geograficzna | Patrycja Klauz | etap okręgowy
| ogólnopolski
|
VII Olimpiada Statystyczna | Aleksandra Pałkowska | etap okręgowy | ogólnopolski
|
VII Olimpiada Statystyczna | Aleksander Oleszczuk | etap okręgowy
| ogólnopolski |
VII Olimpiada Statystyczna | Jakub Mazella | etap okręgowy
| ogólnopolski
|
XXVII Konkurs Chemiczny “Wygraj Indeks” (Politechnika Gdańska) | Anna Dułak | finalista | ogólnopolski
|
XXVII Konkurs Chemiczny “Wygraj Indeks” (Politechnika Gdańska) | Filip Koziura | finalista
| ogólnopolski
|
XXVII Konkurs Chemiczny “Wygraj Indeks” (Politechnika Gdańska) | Kacper Cherek | finalista
| ogólnopolski
|
XXVII Konkurs Chemiczny “Wygraj Indeks” (Politechnika Gdańska) | Filip Hulewicz | finalista
| ogólnopolski
|
VI Jagielloński Turniej Matematyczny | Mikołaj Wódkowski | II etap | ogólnopolski |
Pomorska Liga Zadaniowa FIZYKA | Marcel Kiraga | finalista etapu powiatowego | wojewódzki |
Pomorska Liga Zadaniowa CHEMIA | Wojciech Goliński | finalista etapu powiatowego
| wojewódzki |
Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym | Kacper Skrzypczyński | laureat etapu powiatowego | wojewódzki |
Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym | Mikołaj Szulca | laureat etapu powiatowego | wojewódzki |
Konkurs Wiedzy o Cystersach w ramach XXI Jarmarku Cysterskiego w Pelplinie | Dominik Lewiński | III miejsce | powiatowy |
Powiatowy Konkurs Regionalno-Terenowy z okazji 275 rocznicy urodzin Józefa Wybickiego | Maria Kończewska Agata Konopacka Zuzanna Ossowska Łukasz Szyszkowski | I miejsce | powiatowy
|
Powiatowy Konkurs Wiedzy Historycznej “Od Wybickiego do Łaszewskiego. Kociewie w latach 1764-1920” | Miłosz Galiński | II miejsce | powiatowy
|
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na Chopinowską Kartkę Świąteczną | Weronika Spławińska | I miejsce | ogólnopolski |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na projekt kartki urodzinowej dla Fryderyka Chopina | Filip Hulewicz | I miejsce | ogólnopolski |
III Ogólnopolski Konkurs Poetycki o laur Zygmunta z Opinogóry (XXVII Ciechanowska Jesień Poezji) | Emil Pepliński | II miejsce | ogólnopolski |
XVII Wojewódzki Konkurs Poetycki “Powiew Weny” | Weronika Spławińska | I miejsce | wojewódzki |
Wojewódzki Konkurs Plastyczny na komiks o Powstaniu Warszawskim | Weronika Spławińska | I miejsce | wojewódzki
|
VI Wojewódzki Festiwal “Niezapominajka” | Adriana Markowicz | III miejsce | wojewódzki
|
Wojewódzki Konkurs Fotograficzny “Miejsca Pamięci związane z Odrodzeniem Państwa Polskiego na Pomorzu Gdańskim z lat 1918-2022” | Ignacy Konieczny Łukasz Szyszkowski | III miejsce | wojewódzki |
“Kocham Polskę” Powiatowy Konkurs Plastyczny | Dagmara Trochim Aleksandra Ciman | I miejsce III miejsce | powiatowy |
“Kocham Polskę” Powiatowy Konkurs Literacki | Olga Mozgiel Weronika Szczepańska | I miejsce II miejsce | powiatowy |
Powiatowy Konkurs Piosenki Świątecznej “Christmas Time” | Natalia Gockowska | II miejsce | powiatowy |