OLIMPIADY I KONKURSY 2019/2020

NAZWA

UCZEŃ

OSIĄGNIĘCIE

ZASIĘG

L Olimpiada Literatury
i Języka Polskiego

Natalia Kosmala

finalistka
etapu centralnego

ogólnopolski

49. Olimpiada Biologiczna

Konrad Duszyński

finalista
etapu centralnego

ogólnopolski

49. Olimpiada Biologiczna

Wawrzyniec Jankowski

finalista
etapu okręgowego

ogólnopolski

FAST 2020
(Fizyczne i Astronomiczne
Stypendia w Toruniu)

Klaudia Kacik

finalistka
(ostatni etap odbędzie się po 30 czerwca br.)

ogólnopolski

XLVI Olimpiada Historyczna

Maciej Lica

udział w II stopniu eliminacji okręgowych/wojewódzkich

ogólnopolski

XXIV Konkurs Chemiczny
„Wygraj Indeks”
(Politechnika Gdańska)

Jarosław Kaiser

laureat

ogólnopolski

XXIV Konkurs Chemiczny
„Wygraj Indeks”
(Politechnika Gdańska)

Hubert Kleinschmidt

laureat

ogólnopolski

XXIV Konkurs Chemiczny
„Wygraj Indeks”
(Politechnika Gdańska)

Konrad Duszyński

laureat

ogólnopolski

Pomorska Liga Zadaniowa
BIOLOGIA

Konrad Duszyński

finalista etapu
wojewódzkiego
laureat etapu
powiatowego
I miejsce
w powiecie

wojewódzki

Pomorska Liga Zadaniowa
BIOLOGIA

Weronika Świech

finalistka etapu
wojewódzkiego
laureatka etapu
powiatowego
II miejsce
w powiecie

wojewódzki

Pomorska Liga Zadaniowa
CHEMIA

Martyna Hopa

finalistka etapu
wojewódzkiego
laureatka etapu
powiatowego
I miejsce
w powiecie

wojewódzki

Pomorska Liga Zadaniowa
CHEMIA

Konrad Duszyński

finalista etapu
wojewódzkiego
laureat etapu
powiatowego
III miejsce
w powiecie

wojewódzki

Pomorska Liga Zadaniowa
FIZYKA

Michał Szczepanik

finalista etapu
wojewódzkiego
WYRÓŻNIENIE
laureat etapu
powiatowego
I miejsce
w powiecie

wojewódzki

Pomorska Liga Zadaniowa
FIZYKA

Dawid Łydka

finalista etapu
wojewódzkiego
finalista etapu
powiatowego

wojewódzki

Pomorska Liga Zadaniowa
MATEMATYKA

Marcel Czerwiński

finalista etapu
wojewódzkiego
laureat etapu
powiatowego
III miejsce
w powiecie

wojewódzki

Konkurs Wiedzy o Cystersach
w ramach
XIX Jarmarku Cysterskiego
w Pelplinie

 Wiktoria Zając

II miejsce 

powiatowy 

I Powiatowy Konkurs Wiedzy
„Polskie Państwo Podziemne
(1939-1945):
cele, organizacja, działalność”

Natalia Kosmala

II miejsce

powiatowy

zespół
Natalia Kosmala
Rafał Buca
Wojciech Walerowicz

I miejsce
(ex aequo)

V Edycja Powiatowego Konkursu
„Żołnierze Wyklęci – Zapomniani
Bohaterowie”

 Zofia Podlewska

I miejsce 

powiatowy 

II Powiatowy Konkurs
Pieśni i Piosenki Patriotycznej

Julia Kumor

II miejsce

powiatowy

Powiatowy Festiwal Piosenki
Obcojęzycznej Świątecznej
Merry Christmas
w Tczewie

Aleksandra Skórka

I miejsce

powiatowy