OLIMPIADY I KONKURSY 2018/2019

NAZWA

UCZEŃ

OSIĄGNIĘCIE

ZASIĘG

XXXIV Olimpiada
Wiedzy Ekologicznej

Konrad Duszyński

laureat etapu centralnego

ogólnopolski

XXXIV Olimpiada
Wiedzy Ekologicznej

Wawrzyniec Jankowski

finalista etapu okręgowego

ogólnopolski

XXXIV Olimpiada
WiedzyEkologicznej

Martyna Klóskowska

finalistka etapu okręgowego

ogólnopolski

48. Olimpiada Biologiczna

Konrad Duszyński

finalista etapu okręgowego

ogólnopolski

48. Olimpiada Biologiczna

Wawrzyniec Jankowski

finalista etapu okręgowego

ogólnopolski

XLV Olimpiada Historyczna

Adrian Jezierski

udział w II stopniu eliminacji okręgowych/wojewódzkich

ogólnopolski

XLV Olimpiada Historyczna

Dawid Komorowski

udział w II stopniu eliminacji okręgowych/wojewódzkich

ogólnopolski

XLV Olimpiada Historyczna

Natalia Krzyżanowska

udział w II stopniu eliminacji okręgowych/wojewódzkich

ogólnopolski

XLV Olimpiada Historyczna

Agata Telefus

udział w II stopniu eliminacji okręgowych/wojewódzkich

ogólnopolski

The Polish Brain Bee
Championship

Konrad Duszyński

finalista etapu wojewódzkiego

międzynarodowy

Międzynarodowy Konkurs
Kangur Matematyczny

Maciej Chylak

wyróżnienie

międzynarodowy

Międzynarodowy Konkurs
Kangur Matematyczny

Kacper Kędzierski

wyróżnienie

międzynarodowy

Międzynarodowy Konkurs
Kangur Matematyczny

Marcel Czerwiński

wyróżnienie

międzynarodowy

XX Ogólnopolski Konkurs Matematyczny
MAT

Marcel Czerwiński

wyróżnienie
na szczeblu ogólnopolskim
III miejsce
w województwie pomorskim

ogólnopolski

XXIII Konkurs Chemiczny
„Wygraj Indeks”
(Politechnika Gdańska)

Wawrzyniec Jankowski

laureat

ogólnopolski

XXIII Konkurs Chemiczny
„Wygraj Indeks”
(Politechnika Gdańska)

Laura Czerwińska

finalistka

ogólnopolski

XXIII Konkurs Chemiczny
„Wygraj Indeks”
(Politechnika Gdańska)

Paulina Grala

finalistka

ogólnopolski

XXIII Konkurs Chemiczny
„Wygraj Indeks”
(Politechnika Gdańska)

Hubert Kleinschmidt

finalista

ogólnopolski

XXIII Konkurs Chemiczny 
„Wygraj Indeks”
(Politechnika Gdańska)

Konrad Duszyński

finalista

ogólnopolski

XXIII Konkurs Chemiczny 
„Wygraj Indeks”
(Politechnika Gdańska)

Piotr Gajewski

finalista

ogólnopolski

XXIII Konkurs Chemiczny 
„Wygraj Indeks”
(Politechnika Gdańska)

Jarosław Kaiser

finalista

ogólnopolski

LXII Olimpiada Astronomiczna

Alina Kuśnierz

uczestniczka
II etapu
(regionalnego)

ogólnopolski

XLV Ogólnopolskie Młodzieżowe Seminarium Astronomiczne

Alina Kuśnierz

VII miejsce

ogólnopolski

Wojewódzkie Młodzieżowe Seminarium Astronomiczne

Alina Kuśnierz

I miejsce

wojewódzki

XIV Pomorski Konkurs Wiedzy
o Samorządzie Terytorialnym

Aleksandra Janicka

laureatka eliminacji wojewódzkich
I miejsce
w powiecie
(ex aequo z Natalią)

wojewódzki

XIV Pomorski Konkurs Wiedzy
o Samorządzie Terytorialnym

Natalia Kosmala

laureatka eliminacji wojewódzkich
I miejsce
w powiecie
(ex aequo z Aleksandrą)

wojewódzki

XIV Pomorski Konkurs Wiedzy
o Samorządzie Terytorialnym

Michalina Piotrowska

laureatka eliminacji wojewódzkich
III miejsce
w powiecie

wojewódzki

III edycja Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Niemczech

Katarzyna Cirocka
Marta Kleina
Wiktoria Zając

IV miejsce

wojewódzki

Pomorska Liga Zadaniowa
CHEMIA

Martyna Klóskowska

finalistka etapu wojewódzkiego 
laureatka etapu powiatowego
II miejsce 
w powiecie

wojewódzki

Pomorska Liga Zadaniowa
CHEMIA

Hubert Kleinschmidt

uczestnik etapu wojewódzkiego
laureat etapu powiatowego 
I miejsce 
w powiecie 

wojewódzki

Pomorska Liga Zadaniowa
CHEMIA

Konrad Duszyński

laureat etapu powiatowego 
III miejsce 
w powiecie 

wojewódzki

Pomorska Liga Zadaniowa
CHEMIA

Wawrzyniec Jankowski

uczestnik etapu
wojewódzkiego
finalista etapu
powiatowego

wojewódzki

Pomorska Liga Zadaniowa
BIOLOGIA

Piotr Gajewski

finalista etapu wojewódzkiego
laureat etapu powiatowego
I miejsce
w powiecie

wojewódzki

Pomorska Liga Zadaniowa
BIOLOGIA

Martyna Klóskowska

finalistka etapu
wojewódzkiego
laureatka etapu
powiatowego
III miejsce
w powiecie

wojewódzki

Pomorska Liga Zadaniowa
BIOLOGIA

Jarosław Kaiser

uczestnik etapu
wojewódzkiego
laureat etapu
powiatowego
II miejsce
w powiecie

wojewódzki

Pomorska Liga Zadaniowa
BIOLOGIA

Wawrzyniec Jankowski

uczestnik etapu
wojewódzkiego
finalista etapu
powiatowego

wojewódzki

Pomorska Liga Zadaniowa
BIOLOGIA

Jakub Daszkiewicz

 uczestnik etapu
wojewódzkiego
finalista etapu
powiatowego

wojewódzki

Pomorska Liga Zadaniowa
BIOLOGIA

Konrad Duszyński

finalista etapu
powiatowego

wojewódzki

Pomorska Liga Zadaniowa
MATEMATYKA

Oskar Nowak

uczestnik etapu
wojewódzkiego
finalista etapu
powiatowego

wojewódzki

I Liga historyczna:
Na drodze do niepodległości państwa polskiego

Agata Telefus

I miejsce
indywidualnie

powiatowy

I Liga historyczna:
Na drodze do niepodległości państwa polskiego

Agnieszka Flisikowska
Agata Telefus
Wiktoria Zając

II miejsce
zespołu

powiatowy

IV Edycja Powiatowego Konkursu
„Żołnierze Wyklęci – Zapomniani Bohaterowie”

Zofia Podlewska

II miejsce
indywidualnie

powiatowy

IV Edycja Powiatowego Konkursu
„Żołnierze Wyklęci – Zapomniani Bohaterowie”

Patryk Świątkowski

III miejsce
indywidualnie

powiatowy