OLIMPIADY I KONKURSY 2017/2018

NAZWA

UCZEŃ

OSIĄGNIĘCIE

ZASIĘG

Naukowy Konkurs EXPLORY 2018
na projekt naukowo-badawczy

Agnieszka Omernik

finalistka

ogólnopolski

FAST 2018
(Fizyczne i Astronomiczne
Stypendia w Toruniu)

Agnieszka Omernik

finalistka

ogólnopolski

Międzynarodowy Konkurs
Kangur Matematyczny

Maciej Chylak

wyróżnienie

międzynarodowy

Międzynarodowy Konkurs
Kangur Matematyczny

Michał Szczepanik

wyróżnienie

międzynarodowy

Międzynarodowy Turniej Gry Intelektualnej ЧТО? ГДЕ? КОГДА? [edycja jesienna]
konkurs drużynowy

 

I miejsce

międzynarodowy

Międzynarodowy Turniej Gry Intelektualnej ЧТО? ГДЕ? КОГДА? [edycja wiosenna]
konkurs drużynowy

 

III miejsce

międzynarodowy

Ogólnopolski Konkurs
Matematyczno-Fizyczny
„Wygraj Indeks”
(Politechnika Gdańska)

Szymon Knopp

finalista
w zakresie matematyki
i fizyki

ogólnopolski

Ogólnopolski Konkurs
Matematyczno-Fizyczny
„Wygraj Indeks”
(Politechnika Gdańska)

Witold Banach

finalista
w zakresie
matematyki

ogólnopolski

XXII Konkurs Chemiczny
„Wygraj Indeks”
(Politechnika Gdańska)

Martyna Klóskowska

laureatka

ogólnopolski

XXII Konkurs Chemiczny
„Wygraj Indeks”
(Politechnika Gdańska)

Maciej Brzycki

laureat

ogólnopolski

XXII Konkurs Chemiczny
„Wygraj Indeks”
(Politechnika Gdańska)

Laura Czerwińska

finalistka

ogólnopolski

XXII Konkurs Chemiczny
„Wygraj Indeks”
(Politechnika Gdańska)

Paulina Grala

finalistka

ogólnopolski

XXII Konkurs Chemiczny
„Wygraj Indeks”
(Politechnika Gdańska)

Oliwia Tarnosch

finalistka

ogólnopolski

LIX Olimpiada Wiedzy o Polsce
i Świecie Współczesnym

Jakub Kruszyński

udział
w eliminacjach centralnych

ogólnopolski

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy
o Prawie Wyborczym
Wybieram Wybory

Jakub Kruszyński

IV miejsce
w II centralnym etapie

ogólnopolski

XLIX Olimpiada Języka Rosyjskiego

Agnieszka Giemza

wyróżnienie
w eliminacjach
okręgowych

ogólnopolski

XIX Konkurs
im. Małgorzaty Dominiak
dla najlepszego ucznia-biologa województwa pomorskiego

Martyna Klóskowska

laureatka
II miejsce

wojewódzki

Pomorska Liga Zadaniowa
BIOLOGIA

Martyna Klóskowska

laureatka etapu wojewódzkiego
II miejsce
w województwie
laureatka etapu
powiatowego
I miejsce
w powiecie

wojewódzki

Pomorska Liga Zadaniowa
CHEMIA

Martyna Klóskowska

uczestniczka etapu
wojewódzkiego
finalistka
etapu
powiatowego

wojewódzki

Pomorska Liga Zadaniowa
MATEMATYKA

Witold Banach

finalista etapu
wojewódzkiego
laureat etapu
powiatowego
I miejsce
w powiecie

wojewódzki

 Pomorska Liga Zadaniowa
INFORMATYKA

 Agnieszka Omernik

 finalistka etapu
wojewódzkiego
laureatka etapu
powiatowego
I miejsce
w powiecie

wojewódzki

Pomorska Liga Zadaniowa
FIZYKA

Agnieszka Omernik

finalistka etapu
wojewódzkiego
laureatka etapu
powiatowego
I miejsce
w powiecie

wojewódzki

XIII Pomorski Konkurs Wiedzy
o Samorządzie Terytorialnym

 Natalia Kosmala

 I miejsce

 wojewódzki

 XIII Pomorski Konkurs Wiedzy
o Samorządzie Terytorialnym

 Monika Wentowska

I miejsce

 wojewódzki

 XIII Pomorski Konkurs Wiedzy
o Samorządzie Terytorialnym

 Jan Skierka

 II miejsce

 wojewódzki

 XIII Pomorski Konkurs Wiedzy
o Samorządzie Terytorialnym

 Oliwia Wrońska

 III miejsce

 wojewódzki

 II Pomorski Festiwal
Krótkich Filmów o HIV

 Zuzanna Szymańska

 nagroda
za najlepszą grę aktorską

wojewódzki

 Wojewódzki Konkurs Recytatorski
w języku rosyjskim

 Wiktoria Zając

 wyróżnienie

 wojewódzki

 Inscenizacja Bajki
w Języku Rosyjskim

 

 II miejsce

 wojewódzki

 Wojewódzki Konkurs Wiedzy
o Krajach Niemieckojęzycznych

 Iga Brucka
Mikołaj Brucki

 II miejsce

wojewódzki

 III Edycja Powiatowego Konkursu
„Żołnierze Wyklęci – Zapomniani Bohaterowie”

 

 V miejsce

 powiatowy

 Liga Historyczna

 Agata Telefus

 I miejsce

powiatowy

 Liga Historyczna

 Wiktoria Zając

 II miejsce

powiatowy

VIII Powiatowy Konkurs Wiedzy
o Ochronie i Prawach Konsumentów

Tomasz Osiak
Michalina Piotrowska
Daniel Różanowski

I miejsce

powiatowy

XV Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Jakub Kruszyński

I miejsce

powiatowy

II Powiatowy Przegląd
Piosenki Angielskiej

Weronika Kapinos

III miejsce

powiatowy