OLIMPIADY I KONKURSY 2016/2017

NAZWA

UCZEŃ

OSIĄGNIĘCIE

ZASIĘG

XLIII Olimpiada Historyczna

Jakub Kruszyński

 finalista eliminacji centralnych
zwolniony z egzaminu maturalnego z historii
(poziom rozszerzony)
otrzymuje 100%
z tego egzaminu

ogólnopolski

XLVII Olimpiady Literatury
i Języka Polskiego

Kinga Bielicka

finalistka eliminacji centralnych
zwolniona
z egzaminów maturalnego
z języka polskiego
(poziom podstawowy
i rozszerzony)
otrzymuje 100%
z tych egzaminów

ogólnopolski

Międzynarodowy Konkurs
Kangur Matematyczny

Paulina Giemza

wyróżnienie

międzynarodowy

Międzynarodowy Konkurs
Kangur Matematyczny

Dawid Kamiński

wyróżnienie

międzynarodowy

Międzynarodowy Turniej Gry Intelektualnej ЧТО? ГДЕ? КОГДА? [edycja zimowa]
konkurs drużynowy

Agnieszka Giemza
Michał Wojtowicz
Agata Trocha
Aleksandra Deptulska Agnieszka Dzięgielewska
Aleksy Poklękowski

I miejsce

międzynarodowy

Międzynarodowy Turniej Gry Intelektualnej ЧТО? ГДЕ? КОГДА? [edycja wiosenna]
konkurs drużynowy

Tomasz Osiak
Paulina Giemza
Agnieszka Giemza
Michał Wojtowicz
Agata Trocha
Agata Lisewska

III miejsce

międzynarodowy

Konkurs o indeks
Wydziału Prawa i Administracji
Uniwersytetu Gdańskiego

Aleksandra Raińska

I miejsce

wojewódzki

Ogólnopolski Konkurs
Matematyczno-Fizyczny
„Wygraj Indeks”
(Politechnika Gdańska)

Paweł Kriger

laureat
w zakresie
matematyki

ogólnopolski

XXI Konkurs Chemiczny
„Wygraj Indeks”
(Politechnika Gdańska)

Katarzyna Gładysz

laureatka

ogólnopolski

XXI Konkurs Chemiczny
„Wygraj Indeks”
(Politechnika Gdańska)

Fabian Schroeder

laureat

ogólnopolski

XXI Konkurs Chemiczny
„Wygraj Indeks”
(Politechnika Gdańska)

Paweł Witkowski

laureat

ogólnopolski

XXI Konkurs Chemiczny
„Wygraj Indeks”
(Politechnika Gdańska)

Paulina Grala

finalistka

ogólnopolski

XXI Konkurs Chemiczny
„Wygraj Indeks”
(Politechnika Gdańska)

Oliwia Danecka

finalistka

ogólnopolski

XXI Konkurs Chemiczny
„Wygraj Indeks”
(Politechnika Gdańska)

Paweł Zakrzewski

finalista

ogólnopolski

XLVIII Olimpiada
Języka Rosyjskiego

Agnieszka Giemza

wyróżnienie
w eliminacjach okręgowych

ogólnopolski

XLVIII Olimpiada
Języka Rosyjskiego

Paulina Giemza

wyróżnienie
w eliminacjach okręgowych

ogólnopolski

 63. Ogólnopolska
Olimpiada Chemiczna

Katarzyna Gładysz

 udział
w II stopniu
eliminacji wojewódzkich

ogólnopolski

63. Ogólnopolska
Olimpiada Chemiczna

Fabian Schroeder

udział
w II stopniu
eliminacji wojewódzkich

ogólnopolski

63. Ogólnopolska
Olimpiada Chemiczna

Paweł Witkowski

udział
w II stopniu
eliminacji wojewódzkich

ogólnopolski

Pomorska Liga Zadaniowa
INFORMATYKA

Agnieszka Omernik

laureatka etapu
wojewódzkiego
III miejsce
w województwie

wojewódzki

Pomorska Liga Zadaniowa
MATEMATYKA

Witold Banach

finalista etapu
wojewódzkiego

wojewódzki

XLVII Olimpiady Literatury
i Języka Polskiego

Dagmara Solska

  udział
w części ustnej
zawodów
II stopnia

wojewódzki

XII Pomorski Konkurs Wiedzy
o Samorządzie Terytorialnym

Anna Tarasiuk

finalistka

wojewódzki

XII Pomorski Konkurs Wiedzy
o Samorządzie Terytorialnym

Aleksandra Raińska

finalistka

wojewódzki

Inscenizacja Bajki
w Języku Rosyjskim

Paulina Giemza
Agnieszka Giemza
Maciej Kwiatkowski Michał Wojtowicz
Jakub Stachowicz
Agnieszka Dzięgielewska
Oliwia Ziółkowska
Agata Lisewska
Szymon Konopiński
Aleksy Poklękowski

III miejsce

wojewódzki

Konkurs „Poznaj świat 150 idiomów niemieckich – to się zdarza nawet
w najlepszej rodzinie”
konkurs drużynowy

Paweł Cymanowski
Mikołaj Brucki
Iga Brucka

II miejsce

wojewódzki

VII edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Hiszpanii
i Krajach Hiszpańskojęzycznych ¡Olé!
konkurs drużynowy

Aleksandra Nadzieja
Daria Neumann
Karol Marczak

VII miejsce

wojewódzki

XII Pomorski Konkurs Wiedzy
o Samorządzie Terytorialnym

Anna Tarasiuk

II miejsce

powiatowy

XII Pomorski Konkurs Wiedzy
o Samorządzie Terytorialnym

Aleksandra Raińska

III miejsce

powiatowy

VIII Konkurs Historyczny
„Święta Jadwiga królowa
i patronka narodu” 

 Maciej Rząd

 I miejsce

 powiatowy

VIII Konkurs Historyczny
„Święta Jadwiga królowa
i patronka narodu”

Jakub Kruszyński

II miejsce

powiatowy

VIII Konkurs Historyczny
„Święta Jadwiga królowa
i patronka narodu”

Weronika Burczyk

III miejsce

powiatowy

II Edycja Powiatowego Konkursu
„Żołnierze Wyklęci – Zapomniani Bohaterowie”
konkurs drużynowy

Jakub Kruszyński
Emilia Nawrocka
Kamil Sarnowski

II miejsce

powiatowy